Výsledky nejnovějších zápasů

Slavoj Choltice

Valy : Slavoj st.přípravka 2 : 4

sestava: Páťa, Míra, Tomáš, Prokop, Olda, Mates, Péťa, Tomík, Áďa, Aleš, Janek, Váša.

Od první minuty jsme prohrávali po nedůrazu naší obrany (Krásné sólo a zakončení domácí hráčky – asi nejlepší hráč – hráčka utkání!!!)

Kluci byli nejspíš po obědě 🙁 K obědu byl gulášek se šesti a zapito 10°. Stálo mě to nervy, 10 let života a 2 chomáče vytrhaných vlasů z halvy!!! Nakonec se utkání povedlo otočit jak výsledkově z 2:1 na 2:4, tak i celkem vydařenou třetí třetinou! Bohužel nemám ze Slavojáků koho pochválit! Chce to víc makat!