Slavoj Choltice

Paramo : Slavoj ml.přípravka 4 : 6

Sestava : Páťa Šedivý , Míra Lachman „C“ , Mates Michálek , Fífa Ondráček , Tomáš Sůra , Mates Hošek , Péťa , Kuba Mrkvička , Prokop Horák , Vašek Horák , Tomík Kočí , Aleš Krejcar ,      Ráďa Tefr

Góly : Aleš 3 , Tomáš S 2 , Míra 1

5 zápas a 5 výhra. Jak jsem psal, že nás čeká těžký soupeř, tak se tak stalo. První třetina skončila po vyrovnaném výkonu 1:1. Tu druhou jsme udělali několik zbytečných chyb a neproměnili hodně gólových šancí a tak jsme ji prohráli 3:2. V třetí třetině jsme soupeře prakticky nepustili k naší brance, ale i přes to, to dlouho vypadalo, že nás čeká první prohra. Kluci to nevzdali a i přes další spoustu neproměněných šancí, jsme vstřelili 3 branky. V závěru nás podržel náš gólman a tak jsme mohli slavit vítězství 6:4. Z naši strany to byl dosud nejlepší výkon a chtěl bych všem klukům moc poděkovat. Další zápas nás čeká v pátek 9.10. od 16:30 na domácím hřišti proti Semínu. Přijďte povzbudit naše nejmenší. Děkujeme. Sportu