Slavoj Choltice

Slavoj ml.přípravka : Semín 7 : 3

Sestava : Míra Lachman „C“ , Patrik Šedivý , Mates Hošek , Mates Michálek , Mára Farkaš , Prokop Horák , Ráďa Tefr , Váša Horák , Tomáš Sůra , Fífa Ondráček , Aleš Krejcar , Olda Moravec , Péťa

Góly : Mates H 3 , Mates M 1 , Aleš  1 , Prokop  1 , Míra 1

6 zápas a 6 výhra!!!Do zápasu jsme vstoupili vlažně a i přes několik nepřesností jsme si vypracovali gólové šance a tak jsme první třetinu vyhráli 2:0. Do druhé třetiny jsme vstoupili úplně stejně , hodně nepřesností , uspokojení z vedení, všichni jsme útočili a zapomněli jsme bránit. Soupeř to patřičně využil a po druhé třetině se skóre vyrovnalo na 3:3. Naštěstí naše nejsilnější zbraně (vytrvalost, bojovnost a kolektivní výkon) zafungovali i v tomhle zápase a třetí třetinu jsme jasně ovládli a upravili tak skóre zápasu na konečných 7:3. Věřím, že kluci pochopili, že to samo nejde a v dalším zápase podají stejný výkon, jako dnes ve třetí třetině. Příští zápas odehrajeme v uterý 13.10. od 17 hodin v Srchu. Děkujeme. Sportu