Výsledky nejnovějších zápasů

TJ Slavoj Choltice

Dorost Slavoje vs. Stolany: Těsná porážka na domácím hřišti

V sobotu 25. května odehrál dorost Slavoje domácí mistrovské utkání proti týmu Stolan. Utkání skončilo v neprospěch našeho týmu výsledkem 0:1, přičemž v poločase byl stav zápasu 0:0.

Slovo trenéra Luboše Vorlíčka: „Do utkání proti prvnímu celku jsme nastoupili zodpovědně s cílem vyvarovat se chyb a bojovat. To se vcelku dařilo. Samozřejmě, chyby se objevily, ale nebyly fatální. Ve druhé půli jsme chtěli pokračovat v nastaveném trendu z první půle. Samozřejmě, hosté byli fyzicky urostlejší, ale to jsme nahrazovali bojovností. Jenže v 70. minutě přišla chyba u rohu a soupeř ji potrestal. Bohužel, tato chyba rozhodla o výsledku utkání. Hosty jsme do vážných situací nepustili, takže utkání bylo remízové, šlo to uhrát. Kluci bojovali, nahrazovali tím některé nedostatky. Jinak jsme měli být více na míči, větší mezihru, která byla v určitých fázích utkání potřeba, a větší klid – to se nám až tak moc nedařilo. Jinak celé mužstvo to odpracovalo, takže za bojovnost pochvala. A těmito těžkými zápasy jsme si dokázali, že můžeme hrát s kýmkoli a porosteme nahoru.“

I přes těsnou prohru tým předvedl solidní výkon a dokázal, že je schopen čelit silným soupeřům. Poděkování hráčům za nasazení a fanouškům za podporu. Držíme palce a věříme, že s vaší podporou dokáží v příštích zápasech dosáhnout vítězství! Přijďte fandit a pomozte dorostu dosáhnout dalšího úspěchu.

A nezapomeňte, fotbal je někdy jako vaření – stačí jeden správný kop a z průměrného zápasu se stane delikatesa!