highlight color=“eg. yellow, black“]Hráno dne 31.10.2015 14:00 hod.[/highlight]
Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Radek Chudomel, Jirka Hlaváček, Ríša Peml, Peter Korbel – Honza Kohoutek,  Honza Jeřábek, Mára Hudec, Tomáš Urbanec, Lukáš Mach – Pavel Kratochvíl, Jirka Kohoutek

Střídali : 47′ Tomáš Blažek ( Jirka Kohoutek ), 75′ Stěpán Bolek ( Lukáš Mach )

Marná poločasová naděje

Hosté se dostali do vedení vlastním gólem

První půle byla na šance poměrně strohá a moc nám toho nenabídla. Ve 13. minutě přišla první šance utkání, do které se po standardní situaci Ševčíka dostal Klapal, který střílel jen těsně vedle tyče Zářeckého. Ve 35. minutě přišla první branka celého utkání, kterou vstřelili hosté nebo spíše jeden z domácích hráčů. Po rohovém kopu si míč do vlastní branky srazil Dostál, který tak poslal hostující Choltice do vedení 1:0. První poločas nám nic dalšího nenabídl a do kabin se tak lépe odcházelo hostům.

Dobříkov zabral a pěti góly utkání otočil

V 69. minutě přišel faul Zářeckého na Klapala, po kterém byl odpískán pokutový kop ve prospěch domácích. Toho se ujal Ševčík, který ho střelou k pravé tyči proměnil a srovnal tak na 1:1. O dvě minuty později domácí po faulu na Vaňka zahrávali přímý volný kop v nějakých pětadvaceti metrů, kterého se ujal Horníček. Ten si počínal skvěle a míč poslal za Zářeckého záda a krásnou střelou poslal domácí tým do vedení 2:1. O další dvě minuty později bylo pro hostující Choltice ještě hůř, když se po Vaňkově centru z levé strany křižnou střelou prosadil střídající Houžvička a zvýšil tak na 3:1. V 80. minutě po krásné akci domácího Vaňka, který z levé strany přihrával na penaltu Houžvičkovi, právě Houžvička skóroval a domácí byli rázem v tříbrankovém vedení. Poslední branka celého utkání padla v 84. minutě, kdy byl po faulu na Hořejšího odpískán druhý pokutový kop pro domácí. Toho se tentokrát ujal Klapal, který ho střelou na pravou stranu proměnil a stanovil tak konečné skóre 5:1.