Výsledky nejnovějších zápasů

TJ Slavoj Choltice

Dohrávka dorostu v Býšti 1:2

17. listopadu 2023 dorost Slavoje Choltice zakončil podzimní část sezony zápasem v Býšti. Tým pod vedením asistenta trenéra Martina Chmelíka se utkal v dramatickém souboji, který přinesl několik klíčových momentů.

Asistent trenéra Martin Chmelík zhodnotil průběh zápasu a zdůraznil pozitivní začátek. Kluci dobře napadali a vytvořili si dvě příležitosti, avšak bohužel bez gólového zisku. Domácí však využili chyb v rozehrávce a otevřeli skóre ve 13. minutě.

Po obdrženém gólu trvalo Slavoji Choltice chvíli, než se vzpamatovali. Domácí však svým vystrkováním růžků a nebezpečnými situacemi komplikovali situaci. Brankář Lukáš Bíro se několikrát vyznamenal a udržel tým ve hře

Vyrovnání přišlo až v 31. minutě po pěkné akci a přihrávce od Davida Kubína k Honzvi Lukešovi. Druhá polovina zápasu přinesla zlepšenou hru Slavoje Choltice, díky většímu důrazu v osobních soubojích a pevné obraně.

Závěr zápasu byl napínavý. V 90. minutě byl Filip Novotný sám před brankou, byl faulován a soupeř obdržel červenou kartu. Přímý kop Michala Vegeše nebyl úspěšný, ale o minutu později se Filip Novotný skvěle uvolnil, přihrál mu Michal Vegeš, a ten poslal míč k tyči na 1:2.

Kluci udrželi vedení a zápas skončil jejich vítězstvím 1:2. Trenér Luboš Vorlíček, který se zotavuje po operaci kolene, může být pyšný na své svěřence. V tabulce se dorost Slavoje posunul na 7. místo s 16 body.

Závěrečný zápas podzimu byl emocionálním zážitkem a hráči si zaslouží uznání za bojovný výkon. Děkujeme klukům za jejich odvedenou práci a přejeme trenérovi brzké uzdravení.

Sezóna podzimu 2023 byla pro dorost Slavoje plná výzev, vzrušení a skvělých sportovních momentů. Chtěli bychom všem hráčům, trenérům a podporujícím fanouškům vyjádřit velké poděkování za jejich neuvěřitelný příspěvek k úspěchům týmu. Každý hráč přinesl do týmu své jedinečné schopnosti a dovednosti. Individuální výkony byly klíč k úspěchu.

Trenéři, kteří vedli tým, zaslouží obzvláštní uznání za svou nekonečnou práci a vedení. Jejich vize a taktická moudrost vedly tým k vynikajícím výsledkům.

S postavením na 7. místě v tabulce s 16 body můžeme považovat podzimní část za velký úspěch. Kluci se dokázali vyrovnat s výzvami a ukázali skvělý fotbalový potenciál.

Děkujeme vám všem za váš přínos, obětavost a oddanost klubu. Jsme hrdí na to, co jsme společně dosáhli, a těšíme se na další společné výzvy. Přejeme vám všem krásné svátky a odpočinkový čas před nadcházející jarní sezónou.