Hráno 26.3. 2023, hřiště Dolní Roveň

Sestava Slavoje: (B) Šedivý Patrik, (K) Dušek Štěpán, Culek Radek, Kočí Tomáš, Škoda Robin, Pecka Janek, Osinek Václav, Horák Václav, Turek Roman, Joska Tomáš, Suchánek Pavel

Náhradníci: Kolář Aleš, Nedbal Tomáš, Klenka Štěpán

Střelci: [16 min] Dušek Štěpán, [ 22 min] Pecka Janek

Začalo první mistrovské utkání jara trochu nervózně na obou stranách, náš tým postupně získával převahu a soupeř hrozil jen nebezpečnými výpady z vlastní půlky, které se dařilo naší obraně likvidovat ve spolupráci s brankářem. V 16.minutě jsme konečně otevřeli skóre po ideální průnikové přihrávce mezi domácí obranu a Štěpán Dušek se tak dostal až před gólmana a zavěsil. Vstřelenou brankou se náš tým uklidnil a většinu času jsme trávili na polovině soupeře, kde jsme si vytvářeli příležitosti k zakončení. Ve 22.minutě se konečně ujala dobře umístěná střela k tyči v podání Janka Pecky a vedli jsme 2 : 0. V dalším průběhu zápasu jsme měli hru pod kontrolou a několikrát jsme měli možnost navýšit skóre, to bychom ale museli zachovat více klidu a rozvahy při zakončení, takže ke změně výsledku už nedošlo.

Děkuju celému týmu za předvedený výkon, rodičům za pomoc při dopravě na zápas a podporu na hřišti a budeme se těšit na další utkání – středa 29.03. v 17h hrajeme na domácím hřišti proti dívkám FK Pardubice.