Výsledky nejnovějších zápasů

TJ Slavoj Choltice

Dominance dorostu: Výhra 4:0 nad Býští!

Dorost Slavoje přivítal na domácím hřišti tým Býště po krátké pauze, kdy neměl možnost pravidelně trénovat kvůli nepříznivému terénu. Obavy z nerozehranosti byly na místě, ale naši kluci se s výzvou poprali na výbornou a zvítězili 4:0.

První půle nebyla špatná, ale stále se objevovaly zbytečné chyby při rozehrávce, které soupeř využíval k držení míče. Klíčový moment přišel ve 36. minutě, kdy se trefil Kubín a otevřel skóre zápasu na 1:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s větší jistotou a důrazem. V 52. minutě přidal Doležal druhou branku a dostali jsme se do herní pohody. O 17 minut později Turek zvýšil na 3:0 a definitivní tečku za zápasem přidal opět Doležal, který v 82. minutě uzavřel skóre na konečných 4:0.

I když výsledek vypadá jednoznačně, pořád je co zlepšovat. Několik slibných šancí zůstalo nevyužito, a přestože jsme bojovali a výhra je zasloužená, trenér Luboš Vorlíček zdůraznil, že musíme pracovat na přesnosti přihrávek a lepším zakončení.

Zdravotní problémy stále sužují tým – Málek už začíná trénovat po zranění a doufáme, že ho uvidíme ještě v závěru sezony. Nemoci se zatím drží v povzdálí, ale všichni doufáme, že nás nezasáhnou v nejméně vhodný okamžik. Příští soupeř, Opatovice, nebude jednoduchý, ale s výkonem jako proti Býšti se můžeme těšit na další dobrý výsledek. Zhodnotil trenér Luboš Vorlíček.