Dorost Slavoje zvítězil na půdě Svratky

V pátek 31. května tým dorostu Slavoje odehrál mistrovské utkání proti týmu ze Svratky, které skončilo přesvědčivou výhrou našeho týmu 0:4.

Trenér Luboš Vorlíček shrnul utkání následovně: „K utkání jsme odjížděli již v 16:30, takže bylo v autobuse o čem přemýšlet. Do utkání jsme vstoupili výborně. Už ve 40. vteřině jsme vedli 1:0, kdy se trefil Lukeš, a za chvíli si to v 6. minutě zopakoval. V 27. minutě přidal třetí branku Doležal, takže jsme šli do poločasu s vedením 3:0.“

Druhý poločas

Ve druhé půli chtěli hráči navázat na svůj výkon z první části hry. „Chtěli jsme přidat další branku, což se nám povedlo ve 53. minutě, kdy se opět prosadil Lukeš,“ dodal trenér Vorlíček. I přes několik dalších gólových šancí už naši hráči skóre nezvýšili.

Trenér Vorlíček také poznamenal, že soupeř ze Svratky nebyl úplně špatný a měl také několik dobrých hráčů, ale naši hráči jim nedali příliš prostoru k ohrožení naší branky. „Měli jsme velkou lavičku, i tak si zahráli všichni. V utkání jsme měli dobré momenty, ale i špatné řešení situací, které soupeř nevyužil. Utkání rozhodně ovlivnily dvě rychlé branky Lukeše.

Hrálo se na velmi dobrém ‚ligovém‘ trávníku, takový kluci v sezóně ještě nepoznali,“ uvedl trenér.

Jediným zádrhelem byla dlouhá cesta domů, kdy tým dorazil až kolem 21:30. Navzdory tomu se hráči i trenéři vraceli s úsměvem a spokojeností z dobře odehraného utkání.

Svratka vs. Slavoj Choltice 0:4

Gratulujeme našim dorostencům k výhře a těšíme se na další úspěchy v jejich nadcházejících zápasech. Děkujeme všem fanouškům za podporu a budeme se těšit na další společné zápasy!