Dorost Slavoje remízoval s týmem Rváčova

Ve středu 1. května dorost Slavoje odehrál další mistrovské utkání na hřišti soupeře, Rváčova, kde se střetl s tamním týmem. Zápas byl vcelku vyrovnaný, přičemž poločas skončil za stavu 0:0. Nakonec se utkání uzavřelo remízou 1:1. Střelcem jediného gólu na straně našeho týmu byl Málek.

Trenér dorostu Luboš Vorlíček se k zápasu vyjádřil následovně: „Do utkání jsme nevstoupili moc dobře, kazili jsme přihrávky, vázla kombinace. Trvalo nám asi 15 minut, než jsme se srovnali. Poté jsme si vytvářeli i šance. Tu největší měl Joska, kdy šel sám na domácího brankáře, ale bohužel minul. I domácí měli své šance. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a vytvářet si šance, což se nám chvílemi i dařilo, ale bez gólového efektu. Domácí se následně dostali po jednom průniku do ’16‘, kde byl Kubín nucen zasáhnout, a z následné penalty se domácí ujali vedení 1-0, v 76. minutě. Nic jsme nevzdali, a za chvíli v 80. minutě Málek z trestného kopu vyrovnal. Chtěli jsme strhnout vítězství na naši stranu, ale opět se nám to nepodařilo. Hrálo se za opravdu velmi silného větru, který dost utkání ovlivňoval.“

Následující utkání jsou naplánována takto: V neděli se dorost utká s vedoucím týmem Opatovic, ve středu pak doma přivítáme tým Nasavrk a v sobotu nás čeká opět domácí utkání s týmem Chvaletic, které se momentálně pohybují na 2-3. místě v tabulce. Tím zakončíme náročných 14 dní. Doufáme, že naši kluci zvládnou tyto zápasy dobře a předvedou skvělý výkon.

Podpora fanoušků je neocenitelná. Věříme, že naši hráči budou potřebovat vaši podporu více než kdy jindy. Rádi bychom všechny naše fanoušky požádali, aby nás přišli povzbudit na nadcházející utkání. Vaše přítomnost na tribunách je pro nás velmi důležitá a pomáhá nám dosáhnout maximálních výkonů. Přijďte a buďte naším dvanáctým hráčem!