Dorost zůstal bez bodů, v Rovni podlehl týmu Holice B/Roveň

V neděli 22. září zamířil náš dorost do Rovně, kde se postavili týmu Holice B/Roveň. I když od začátku bojovali s maximálním nasazením, zápas se pro ně nevyvíjel příznivě. Přesto se nevzdávali a snažili se soupeři ztížit cestu k vítězství, co jim síly stačily. I přes odhodlání a snahu všech hráčů však museli nakonec přijmout hořkou porážku 3:1. Tento výsledek rozhodně neodpovídá jejich schopnostem, ale je příležitostí k poučení a motivací do dalších zápasů.

Trenér Martin Chmelík popsal průběh utkání následovně: „Na druhé mistrovské utkání jsme odjížděli ve značně oslabené sestavě kvůli nemocem. Prvních dvacet minut bylo obezřetných z obou stran, ani jeden tým nechtěl udělat chybu. Naše hra postrádala větší nasazení a lepší pohyb bez míče i s ním. V druhé polovině prvního poločasu převzali iniciativu domácí a brzy jsme inkasovali po krásné individuální akci. Bohužel, sedm minut poté došlo k nedorozumění mezi naším obráncem a brankářem, čehož soupeř využil a zvýšil na 2:0. Do šaten jsme tak odcházeli s dvoubrankovým mankem. V kabině jsme museli zvednout hlas a kluky povzbudit k většímu nasazení ve druhé půli. To se nám podařilo, hned na začátku druhého poločasu jsme po krásné individuální akci Dominika snížili na rozdíl jediné branky. Vytvořili jsme si ještě několik šancí, ale žádnou už jsme nedokázali proměnit. V závěru, kdy jsme hráli vabank, domácí zasadili poslední úder a upravili skóre na konečných 3:1. Ze zápasu jsme zklamaní, protože kluci nepředvedli to, co umí.”

Dorost teď musí zvednout hlavu a připravit se na další výzvu, která je čeká už tuto sobotu 28. září na domácím hřišti v Cholticích. Od 10:15 se utkají s týmem ze Srchu. Před domácím publikem budou chtít ukázat, že se z prohry oklepali a jsou odhodláni získat cenné tři body.

Přijďte naše hráče podpořit a vytvořit jim atmosféru, ve které se bojuje o každý míč! Na hřišti sice bude jedenáct kluků, ale s plnou podporou nás všech mohou být neporazitelní. Ukážeme jim, že v Cholticích se nevzdáváme a dokážeme společně zabojovat až do poslední minuty!