Dříteč vs. SLAVOJ „A“ 1:2 (0:0)

Hráno dne : SO 16.8.2014 od 17hod.

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Peter Korbeľ, Richard Peml, Jiří Hlaváček, Petr Kopečný – Jan Kohoutek, Jakub Adam, Jan Jeřábek, Lukáš Mach – Tomáš Urbanec, Marek Cvejn.  Střídal : Štěpán Bolek.

Góly SLAVOJE : 78. Štěpán Bolek, 82. Jan Jeřábek.

Úvodní podzimní zápas nové sezóny 2014-15 začal ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. I když jsme byli v první půli fotbalovější a měli jsme více ze hry i více šancí, gól jsme nedali a tak poločas skončil 0:0. Ve druhé půli domácí přidali na tempu a záhy byli odměněni gólem 1:0. My jsme odpověděli za 15 min. střídajícím Štěpánem Bolkem a bylo srovnáno 1:1. A neuběhlo ani 5 minut a strhli jsme vedení na svoji stranu, nádherně se z 20m trefil  Honza Jeřábek 1:2. I když se ještě domácí do konce zápasu snažili o vyrovnání my jsme si už vedení nedali vzít a zaslouženě jsme vyhráli. SUPER CHLAPI JEN TAK DÁL!!!