Hlinsko „B“ – SLAVOJ „A“ 1:2 (0:0)

Hráno dne : SO 28.5.2016 od 17:00

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Jirka Kohoutek, Peter Korbeľ, Jirka Hlaváček, Honza Kohoutek – Ondra Augustin, Mára Hudec, Tomáš Urbanec, Tomáš Blažek (60´Martin Hošek) – Kuba Adam, Pavel Kratochvíl (58´ Štěpa Bolek).

Góly SLAVOJE : 55´ Kráťa, 74´ Áda.

V první půli zápasu byli domácí o trochu lepší než my a také si vypracovali více gólových šancí z kterých bohudík nic neproměnili a tak poločas skončil nerozhodně 0:0. Na začátku druhého dějství začalo dost hustě pršet no spíše jednu chvíli „lejt“ což netrvalo moc dlouho, ale ze hřiště se stal na chvíli bazén a to spíše vyhovovalo nám než domácím a začali jsme více běhat a kombinovat a tak netrvalo dlouho a ke střele uvnitř vápna se dostal Odži a balón už směřoval do prázdné brány, ale zastavil se na brankové čáře v kaluži, ale toho si naštěstí všiml dobíhající Kráťa a balón dokopl do sítě 0:1. Poté jsme za stálého deště domácí borce přehrávali a za 20min. se trefil Áda 0:2. A tak se zdálo, že už domácí odpadnou a my v pohodě dovedeme zápas do vítězného konce, ale zdání klame a z ničeho nic se domácí borec opřel před hranicí velkého vápna do balónu a vymetl horní růžek Zářovy brány 1:2. Pak už naštěstí zápas v poklidu směřoval do konce a my jsme tak mohli slavit další vítězství v řadě a to v pořadí ČTVRTÉ!!!

Příště hrajeme doma v sobotu 4.6. od 17:00 proti Chroustovicím.