Poločas: 0:0

Střelci: Kunt 57′  ,  Malý 63′

Žluté karty: 1:4                        domácí – Zelinka 91′

hosté – Jeřábek 55′  ,  Šimon 69′  ,  Kohoutek Jiří 76′  ,  Urbanec 86′

První půle patřila hostujícímu týmu  Slavoji Choltice, spousta neproměněných šancí. V druhé půli začili hrát domácí Přelovice a vstřelili 2 góly zásluhou Kunta ( 57′ ) a Malého ( 63′ ). I přes zlepšenou hru hostů v posledních 20 minutách zápasu nastřelili břevno a na skóre se bohužel nic nezměnilo. Musísme zmínit výborný výkon hlavního sudího Pavlase ( na lajnách Svoboda a Baracz ). Konečný výsledek je tedy 2:0. Závěrem ještě pochvala pro fanoušky Slavoje Choltice kteří byly ve velké převaze.