Kontinuální úspěch: Dorost zaznamenal další dvě výhry v řadě

Dorost Slavoje nedávno absolvoval dvě mistrovská utkání, která následovala poměrně rychle za sebou. První zápas se odehrál 5. května na hřišti v Opatovicích nad Labem proti tamnímu týmu, a to s úžasným vítězným výsledkem 0:3. Branky za Slavoj dávali Dušek, Vegeš a Turek.

Druhé utkání se uskutečnilo 8. května na domácím hřišti proti týmu Nasavrk, které skončilo vítězstvím dorostu Slavoje 5:1. Branky v tomto zápase dávali Vegeš, Horák, Šedivý, Málek a Bačkovský.

Dorostenci nastoupili do utkání v Opatovicích nad Labem proti vedoucímu týmu tabulky soutěže. Naši hráči podali velmi bojovný výkon a jen málo chybovali v rozehrávkách. Kluci bojovali jako tým a proti lídrovi tabulky se vůbec nezalekli. Naopak, předvedli pěkné akce a individuální výkony, které se proměnily v góly. Obrana v čele s brankářem odvedla skvělou práci, což soupeři moc prostoru nenechalo. Po utkání si tým užil vítězný pokřik, což bylo zasloužené po tak skvělém výkonu. Trenér Luboš Vorlíček nešetřil chválou pro své svěřence.

Do druhého utkání s Nasavrky tým nastoupil po lehkém tréninku.
Trenér Luboš Vorlíček poskytl komentář k tomuto zápasu: „Chtěli jsme navázat na dobrý výkon z Opatovic a to se nám povedlo. Už v první minutě jsme vedli 1:0 a v 6. minutě jsme přidali druhý gól (starší žák Horák si tak připsal svůj první gól za dorost). Poté se hra trochu srovnala, ale po rohu Málka zvýšil Šedivý na 3:1. Během druhého poločasu se vyznamenal náš brankář Bíro, který nás podržel. I přes dlouhé balóny soupeře jsme si s nimi vcelku poradili a opět jsme podali slušný výkon, který byl korunován brankami a vítězstvím. Byly tam akce, na které se dalo dívat. Premiéru si odbyl Václav Osinek a nevedl si špatně. Nyní nás čeká v ‚anglickém‘ týdnu opět celek, který se pohybuje na předních příčkách tabulky a to Chvaletice. Pokud opět podáme jako tým takto dobrý výkon, můžeme uspět.“

Tyto úspěchy jasně odráží pilnou práci celého týmu a úsilí trenérů Luboše Vorlíčka a Martina Chmelíka. Dorost Slavoje, který se podařilo sestavit po mnoha letech, hraje svoji první sezónu a momentálně se drží na krásném šestém místě v tabulce soutěže. Jedná se o velký úspěch hráčů i trenérů.

Tým děkuje fanouškům za jejich neustálou podporu a povzbuzování na každém kroku. Vaše přítomnost a hlasité povzbuzování jsou pro ně velkou motivací a dělají z jejich utkání nezapomenutelné zážitky.

Zároveň bychom vás chtěli pozvat k ještě větší podpoře. Přijďte na domácí zápasy, buďte dvanáctými hráči na hřišti a pomozte dorostu dosáhnout dalších úspěchů. Vaše energie a nadšení jsou pro tým neocenitelné a věříme, že společně dokážete dosáhnout ještě větších výsledků. Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na setkání na hřišti!