Miřetice vs. Slavoj A 0:4 (0:2)

Dominantní výkon a vítězství na hřišti soupeře!

V sobotu 24. srpna zavítal Slavoj A na hřiště soupeře v Miřeticích, kde sehrál další mistrovské utkání. Za slunečného odpoledne a před zraky věrných fanoušků se naši hráči představili v plné síle a potvrdili své kvality dominantním vítězstvím 0:4. Po první polovině zápasu, kdy jsme vedli 0:2, jsme v druhém poločase přidali další dvě branky a utkání zcela ovládli.

Trenér Ladislav Vašíček poslal na hřiště následující jedenáctku: Matěj Vašíček [B] [K] stál mezi tyčemi a jako kapitán vedl tým. Hošek Martin, Kuropata Radomír, Skřivánek Pavel, Jelínek Petr, Hutla Jaroslav, Hašek Jakub, Heblík Lukáš, Mach Lukáš, Tichý Adam, Tomič Aleksandar.

Zápas byl od samého počátku vyrovnaný, s domácími Miřeticemi, které v prvních minutách předváděly kvalitní hru. Postupem času se však začala projevovat lepší fyzická připravenost a taktické dovednosti našich hráčů. Skóre utkání otevřel ve 32. minutě Tomič Aleksandar, když přesnou střelou překonal domácího brankáře. Pouhých osm minut na to přidal druhý gól Adam Tichý, který si nakonec připsal hattrick, když skóroval také ve 49. a 56. minutě.

Trenér Vašíček během utkání využil všech svých náhradníků. V 58. minutě nahradil Heblíka Lukáše Martin Filip. V 64. minutě se na hřiště dostali Šimon Hrdý a Michal Bačkovský, kteří nahradili Petra Jelínka a Jaroslava Hutlu. V 77. minutě došlo k dalšímu střídání, kdy Jan Lukeš nahradil Tomiče Aleksandara, a nakonec v závěru utkání, kdy bylo o výsledku již rozhodnuto, Michal Málek vystřídal Jakuba Haška.

Trenér Ladislav Vašíček po utkání neskrýval spokojenost: „Zcela zasloužené vítězství. Odehráli jsme velmi dobré utkání. Domácí do té doby, než odešli fyzicky, byli velmi nepříjemní, ale my jsme si s tím dokázali poradit velmi dobře. Jsme nesmírně rádi, že náš velmi poctivý a kvalitní výkon jsme dokázali vyjádřit i gólově. Zápas jsme odehráli v takovém tempu, které bychom si představovali. Celý tým zaslouží pochvalu za velmi kvalitní a poctivý výkon. Poděkování patří také našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.“

Předseda klubu se přidal s nadšením: „Díky moc! Dnes bez debat, Slavoj jede!“

Celý tým Slavoje A zaslouží velké poděkování za skvěle odvedený výkon. Díky patří nejen hráčům, ale i trenérům a celému realizačnímu týmu, který se postaral o to, že jsme z Miřetic odjížděli s plným bodovým ziskem. Nemůžeme také zapomenout na naše věrné fanoušky, kteří opět ukázali, jak velkou podporu našemu týmu poskytují.

Příští utkání nás čeká v sobotu 31. srpna, kdy na domácím hřišti v Cholticích přivítáme tým Sezemic. Zápas začíná v 17:00 hodin a my doufáme, že nás přijdete podpořit v co největším počtu. Těšíme se na další skvělý fotbalový zážitek a doufáme, že naše vítězná série bude pokračovat!

Slavoj Choltice – Společně za vítězstvím!