Ml.žáci SLAVOJ vs. Tetov 26:0 (12:0)

Hráno dne : 17.10.2013 od 16:30hod.

Sestava Slavoje : Jirka Zelenka, Honza Kašík, Honza Popovič, Kuba Homola, Kuba Horák, Lukáš Holub, Petr Kroužel, Aleš Mach, Paťas Plechatý, Ondra Kašík.

Góly Slavoje : Aleš Mach 10, Kuba Homola 7, Petr Kroužel 4, Paťas Plechatý 3, Lukáš Holub 1, Honza Kašík 1.

Za krásného podzimního počasí jsme přivítali outsidera z Tetova. Z předchozích utkání,které soupeř odehrál jsme věděli,že jde o velmi nezkušené a slabé družstvo jen za poslední 3 utkání obrželi 74branek,takže naši mladí borci byly už  14dní dopředu nabuzení že si trochu zastřílí a vylepší skóre. Trochu jsme  měli před utkáním obavy,aby se všichni najednou nevrhli bezhlavě do útoku a nemysleli na zadní kolečka, ale to během pár úvodních minut vyvrátili,hráli zodpovědně a během 10min. vedli 3:0 a pak se spustil doslova brankostroj a do poločasu to už bylo 12:0. Ve druhé půli už šlo jen o to na kterém čísle ze zastaví skóre. Během utkání nám bylo soupeře z Tetova opravdu líto,ale musíme jsi říci že jsme v minulosti také obdrželi podobné příděly to je prostě fotbal jednou jsi nahoře podruhé dole. Na závěr musíme naše mladé borce a naděje Choltického fotbalu pochválit za možná rekordní výhru co pamatuje historie Choltického fotbalu. Ještě musíme podotknout,že si to diváci kteří přišli v početném zastoupení opravdu užili,hlavně dědové skórujících hráčů,kteří byly na své vnuky patřičně hrdí. Jednalo se o poslední utkání podzimu,doufáme že podobné výsledky uvidíme i na jaře.HOŠI DĚKUJEM A JEN TAK DÁLE!!!