Výsledky nejnovějších zápasů

TJ Slavoj Choltice

Mladší žáci: 12 gólů a suverénní výkon!

Na hřišti Parama Pardubice se 10. října 2024 odehrálo utkání, na které se bude vzpomínat ještě dlouho. Slavoj v zápase proti týmu Paramo Pardubice B předvedl svou drtivou ofenzivní sílu a dosáhl výrazného výsledku 1:12

Přestože zápas začal pro naše mladší žáky nepříjemně – soupeř skóroval již v 5. minutě – choltický tým se nenechal zaskočit. Kapitán Adam Soukup srovnal stav už v 10. minutě a tím dal impulz k lavině gólů, která následovala. Kadlec Václav (14′) a Dominik Šťastný (16′) rychle převzali otěže utkání a do poločasu přidali další góly. Poločasové skóre 1:4 však bylo jen předzvěstí toho, co přišlo ve druhé polovině.

Do druhé části vstoupili naši hráči naplno odhodlaní. Adam Soukup zkompletoval hattrick během pouhých deseti minut (40′, 44′, 50′) a střílel jeden gól za druhým. Filip Souček rovněž exceloval dvěma krásnými góly (27′, 47′). Výjimečný den vylepšil Maxmilián Paulík ve 32. minutě, když se také zapsal mezi střelce. Nezastavitelný byl i Václav Kadlec, který zpečetil výhru svým druhým gólem v 58. minutě.

Naši hráči si s míčem doslova hráli a ukázali, že zbrklé odkopávání už dávno není jejich styl. Střídající hráči Sebastien Šeba, Vojtěch Šíp, Dominik Šťastný, Tadeáš Veselý a Ladislav Apltauer se zúčastnili zápasu s plným nasazením a skvělými výkony.

Trenér Ondřej Augustin si po zápase nemohl své svěřence vynachválit: „Dnešní utkání s Paramem Pardubice se klukům povedlo, i individuální výkony byly povedené! Dnes si mohu říci, že s balónem na noze se něco naučili. Nebylo to zbrklé odkopávání, výsledek odpovídá našemu výkonu.“

Byl to den plný skvělého fotbalu, kdy mladší žáci Slavoje ukázali, že jsou tým s velkým potenciálem a jasnou vizí na vítězství.