Mladší žáci – Semín 3:1 (1:1)

Střelci: Pajer, Čejková, Loužil

20.04.2023 mladší žáci odehráli svůj první odložený zápas a na domácím hřišti porazili tým Semína 3:1, kterému tak vrátili hořkou prohru z podzimní části soutěže. Už od začátku jsme byli lepší než hosté a většinu času tlačili soupeře k jejich brance. Semín hrozil pouze brejky. Poločasový výsledek 1:1 byl zásluhou hlavně brankáře hostí, který opět dokázal svoji výbornou kvalitu. Ve druhé půli jsme si ještě lépe poradili se soupeřovi brejky a zpřesnili střelbu mezi tyče.
Celý tým podal nadprůměrný výkon takřka bez chyb.
V pondělí 24.4. v 17h chceme na domácím hřišti proti Řečanům potvrdit svoji rostoucí formu, přijďte nás podpořit.