Výsledky nejnovějších zápasů

TJ Slavoj Choltice

Mladší žáci zabojovali v Řečanech a vezou tři body

Ve středu 25. září odehráli naši mladší žáci další mistrovské utkání proti týmu z Řečan nad Labem. Přestože se zápas zpočátku nevyvíjel příznivě, nakonec si žáci díky skvělému výkonu všech hráčů odvezli vítězství 2:4!

Na hřiště za Slavoj nastoupili: brankář Dominik Čermák, kapitán Adam Soukup, Jan Bína, František Hergl, Václav Kadlec, Jakub Kalhous, Václav Klika, Lukáš Máčik, Maxmilián Paulík, Šimon Řehák a Filip Souček.

Na střídačce byli připraveni: Sebastien Šeba, Vojtěch Šíp, Dominik Šťastný a Tadeáš Veselý.

Utkání nezačalo dobře – už v 1. minutě jsme inkasovali a soupeř se ujal vedení. Naše odpověď však přišla rychle. V 10. minutě srovnal skóre František Hergl a vrátil našim hráčům naději. Řečany se ale nevzdaly a ve 25. minutě opět překonaly naši obranu, což znamenalo, že jsme šli do kabin s nepříznivým skóre 2:1.

Ve druhé půli však naši hráči ukázali, co v nich opravdu je. František Hergl znovu úřadoval a během pouhých pěti minut, ve 45. a 50. minutě, otočil stav zápasu na 2:3 v náš prospěch. Naše vedení pak v 58. minutě pojistil Dominik Šťastný, který svou brankou potvrdil konečný výsledek 2:4.

Trenér Ondřej Augustin po zápase své svěřence pochválil, ale zároveň upozornil na nutnost pracovat na nedostatcích: „Úvodní nepřesnosti a bojácnosti v soubojích jsme se zbavili a dokázali vyrovnat hru. Důraz v soubojích a přesnost na balónu ve všech směrech budeme trénovat. Dnes si zaslouží pochvalu Vojta Šíp a Jakub Kalhous, mile překvapil ve hře Dominik Čermák.“

Koučův závěrečný vzkaz všem hráčům: „Kluci, parádní jízda zatím, hlavně neusnout na vavřínech a naopak přidat! ⚪🔵⚽“

Skvělá práce, hoši! Držte se svého herního plánu a dál makejte naplno. Přeji vám, ať se vám daří i nadále alespoň tak dobře jako doposud. Vaše odhodlání a bojovnost je vidět v každém utkání!