Mladší žáci zahájili jarní část soutěže vítězstvím

Hráno dne 20.3.2024 na hřišti v Cholticích

Střelci: Matouš Dospěl tři góly, František Hergl a Josef Bartoník po jednom gólu.

Mladší žáci Slavoje vstoupili do jarní části soutěže výhrou 5:0 v prvním mistrovském utkání proti soupeři Staré Ždánice. Trenér Honza Čermák poskytl exkluzivní komentář k průběhu zápasu, který přinesl vzrušující momenty i nervy na obou stranách.

Utkání začalo velmi nervózně, především na straně Slavoje, kde soupeř v prvních deseti minutách působil značné problémy. Postupně se však tým rozehrál a začal zvyšovat tlak. I přes mírnou územní převahu se našim hráčům v první části hry nedařilo proměnit vytvořené šance na góly. Nervozitu týmu hasil gólman Matěj Bartoň, který zvládl ojedinělé výpady soupeře a udržel stav bez inkasovaného gólu do poločasu.

Ve druhé půli hry se Slavoj konečně dostal do tempa a začal produkovat fotbalovější hru. Po prvním vstřeleném gólu se hráči uvolnili a začali hrát s větší důvěrou. Výsledkem byly další čtyři góly, které zajistily týmu vítězství 5:0. Nejvíce na sebe upozornil hráč Matouš Dospěl, který se blýskl třemi góly a přispěl k významnému triumfu týmu.

I přes příznivý výsledek si trenér uvědomuje, že tým má ještě mnoho prostoru k zlepšení. „Výsledek je až moc příznivý s ohledem na náš výkon, musíme ještě hodně věcí zlepšit,“ komentuje trenér Čermák. Mladší žáci Slavoje se tak radují z úspěšného startu do jarní části sezóny a s optimismem se připravují na další výzvy, které na ně čekají.