Paramo Pardubice – Slavoj Ml.žáci 5:6 (3:2)

4.dubna 2023 mladší žáci Slavoje vyhráli na Paramu 5:6 a přivezli domů velmi cenné tři body.

Paramo na nás vlétlo a po chybě v obraně a zaváhání brankáře to bylo rychle 2:0 pro domácí.

Postupem času se naše hra začala zlepšovat, ale přesto jsme po gólech Tomáše Horáčka a Matyáše Horáka poločas prohráli 3:2

Druhé poločasy máme zpravidla lepší, což potvrdil Eda Loužil hattrickem a jako správný kapitán nastartoval obrat k vítězství. Celý tým se potom uklidnil a hrálo se spíše u branky domácích.

Soupeř sice z brejku snížil, ale na to rychle dala zapomenout gólovou střelou Ellen Čejková.

Za tuto výhru chválím všechny hráče do jednoho a i když se na začátku někomu něco nepovedlo, tak v průběhu zápasu všichni makali a dokázali, že jsou platnými členy týmu. Díky patří i rodičům, kteří nás ve stejné sestavě jezdí podporovat. Speciální poděkování potom tátovi Romanu Petikovi za to, že celý zápas jako rozhodčí férově odpískal.