Roh.Bělá „A“ – SLAVOJ „A“ 1:1 (1:1) penalty 6:5

Hráno dne : NE 1.5.2016 od 17:00hod.

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Radek Chudomel, Ríša Peml, Jirka Hlaváček, Honza Kohoutek „K“ – Jirka Kohoutek, Mára Hudec, Honza Jeřábek, Tomáš Blažek – Tomáš Urbanec, Ondra Augustin (77´ Martin Hošek).

Gól SLAVOJE : 35´Ondra Augustin

Prvních 15 minut patřilo domácím, zase jsme dostali několika výstrah, které vyústili v gól naší síti 1:0, ale pak jsme se začali pomalu dostávat do hry i my a po 20min. jsme dostali odměnu, když po centru se hlavou prosadil Ondra a bylo vyrovnáno 1:1. Od té doby se hra vyrovnala a těsně na konci poločasu jsme mohli dát gól do šatny, když šel sám na bránu Ondra, ale trefil jen nohy brankáře. Ve druhé půli to byl vyrovnaný boj se šancemi na obou stranách, ale skóre se nezměnilo a tak přišly na řadu penalty, které jsme bohužel prohráli 6:5. A tak jsme si domů vezli DOBRÝ BOD Z VENKU A TO HLAVNĚ PRVNÍ JARNÍ!!!