SK Kříčeň „A“ vs. SLAVOJ „A“ 2:1 (1:1)

Hráno dne : SO 9.11.2013 od 14hod.

Sestava Slavoje : Radek Zářecký – Mir. Kaluža, Richard Peml, Jan Kohoutek, Peter Korbeľ, Jan Jeřábek, Lukáš Mach, Tomáš Urbanec, Radek Chudomel, Pavel Kratochvíl, Michal Karlík. Střídal : Jan Čapek.

Gól Slavoje : 37. Jan Jeřábek z penalty.

K poslednímu podzimnímu utkání venku se v sobotu jelo do Kříčeně. Utkání bylo vyrovnané my jsme byli silnější na míči a měli jsme více šancí a domácí zase hrozili z brejků, který v 31 min. proměnili. V 37.min přišla naše chvíle Pavel Kratochvíl dostal balón do rohu velkého vápna a tam byl zbytečně hrubě faulován a následovala penalta, kterou proměnil Jan Jeřábek GÓL!!! 1:1. Bohužel si z tohoto faulu Kráťa odnesl zranění, které mu domácí načali na začátku zápasu a tak do kabin v poločase sotva dokulhal. Protože nás bylo málo a nebyl nikdo na střídání až na náhradního gólmana Čapína musel Kráťa nastoupit i do druhé půle ve které vydržel pouhých 14min a pak musel pro zranění odstoupit spíše „odkulhat“ a tak do hry musel Čapíno. Poté přišel tlak domácích opět v podobě několika brejků, které jsme nestačili zachytit a tak 61.min. přišel trest v podobě gólu 2:1. Posledních 20min.patřilo nám uzavřeli jsme domácí v jejich obranném pásmu, ale ani po několika rozích a přímých kopech jsme nedostali balón do branky. Škoda remíza by tomuto zápasu slušela více.