Hráno dne 28.3.2023 v Rybitví

Hráči TJ Slavoj: (B) Bartoň Matěj, (K) Loužil Eduard, Abrešková Amálie, Čejková Elen, Petiková Daniela, Horáček Tomáš, Pajer Lukáš, Šeba Samuel, Bartoník Josef, Kříž Marek, Zachař Tobiáš.

Náhradníci: Kopřiva Tomáš, Abrešek Dominik, Horák Matyáš

Střelci: Loužil Eduard, Kříž Marek, Abrešek Dominik, Pajer Lukáš

Mladší žáci odehráli první mistrovské utkání v Rybitví s týmem Lázně Bohdaneč ve velmi mrazivém počasí. Opět jsme v prvním poločase tahali za kratší konec a díky trefě Matyáše Horáka prohrávali jen 2:1

Náš soupeř byl jak individuálně, tak i herně ( neustále v pohybu a nabídce ) o velký krok před námi.

Druhý poločas jsem z důvodu zvýšení herního tempa, snížil počet střídajících, taky jsme museli pro zranění brankáře do branky poslat Marka Kříže, který nás v závěru podržel.

Zápas jsme otočili díky hattricku, který dan náš ukrajinský spoluhráč Maksym Tsymbalistyi Maksym.

Díky všem hráčům za první jarní tři body a rodičům za podporu v tak špatném počasí.