Slavoj A – Boj až do poslední minuty přinesl cenné tři body!

V sobotu zavítal na domácí půdu Slavoje soupeř z Hrochova Týnce a fanoušci si rozhodně přišli na své. I když začátek utkání naznačoval, že se domácím nedaří najít správný rytmus, konečný výsledek 2:1 pro Slavoj svědčí o tom, že se bojovalo do poslední vteřiny.

Sestava Slavoje:
Brankář a kapitán: Vašíček Matěj, Hošek Martin (střídal v 70′), Skřivánek Pavel , Heblík Lukáš , Kuropata Radomír, Hutla Jaroslav (střídal v 77′), Hašek Jakub , Jirásek Danek (střídal v 80′), Mach Lukáš , Tichý Adam (střídal v 80′), Troják Adam (střídal v 77′)

Střídačka:
Jelínek Petr , Bačkovský Michal (střídání v 80′), Kohoutek Jan (77′), Barták Filip (70′), Hrdý Šimon (77′), Filip Martin (70′, žlutá karta v 72′) a Zářecký Radek.

Hrochův Týnec udeřil už ve 14. minutě a domácí tým musel čelit brzké ztrátě. Gólman a kapitán Vašíček sice předváděl solidní zákroky, ale nečekaná šance soupeře proměnila skóre ve prospěch hostů. Jakoby tento úder probudil Slavoj z letargie – začali se tlačit více dopředu a vytvářeli si příležitosti. Ve 33. minutě přišla odpověď, když Danek Jirásek po skvělé kombinaci vyrovnal a dal naději fanouškům.

Druhý poločas už patřil jednoznačně Slavoji. Tlak domácích postupně narůstal a hráči z Hrochova Týnce se jen stěží dostávali za polovinu hřiště. Rozhodující moment přišel v 61. minutě, kdy Danek Jirásek opět ukázal svou kvalitu a poslal Slavoj do vedení. Tým, posílil několika čerstvými hráči ze střídačky, a následně výsledek zkušeně pohlídal.

Ze strany fanoušků padaly po zápase smíšené pocity. „Začátek byl takový vlažný, jako by domácí nevěděli! co od soupeře čekat. Když jsme dostali gól, probudili se, ale chyběla větší efektivita. Každopádně druhý poločas byl už úplně jiný a zaslouženě jsme vyhráli,“ zaznělo z tribun.

Trenér Slavoje po utkání prohlásil: „Jediné, s čím můžeme být spokojeni, jsou 3 body. Náš výkon nebyl vůbec optimální, chybělo nasazení i kombinace. Řekli jsme si, že navážeme na první poločas ze Stolan, ale to se bohužel nestalo. Důležité však je, že jsme vyhráli. Musíme hodit tento výkon za hlavu a teď se připravit na nedělní utkání proti Přelovicím. Děkujeme fanouškům za podporu!“

Fanoušci, těšte se na neděli, kdy náš A-tým vyrazí na půdu Přelovic!