Hráno dne : SO 18.6.2016 od 17:00

Sestava SLAVOJE :

Radek Zářecký – Jirka Kohoutek, Štěpán Bolek, Jirka Hlaváček, Radek Chudomel – Ondra Augustin, Honza Jeřábek, Mára Hudec, Tom Blažek ( 56´Martin Hošek)- Tom Urbanec ( 56´ Pavel Kratochvíl), Kuba Adam.

Gól SLAVOJE :  6´ Urbi

Dobříkov přijel jen z 10 hráči a od začátku to vůbec nebylo znát a tak než jsme se rozkoukali měli jsme tam „fíka“ 0:1. Ještě že jsme se hned oklepali a za 3 min. bylo vyrovnáno, když po levé straně utekl Bláža a předložil centr na nohu před malé vápno Urbimu a ten se nemýlil 1:1. Pak jsme hosty dostali pod tlak a vytvořili jsme si několik šancí, ale nic jsme z toho neproměnili, jen Áda trefil břevno. A tak poločas skončil 1:1. V druhé půli to už byl jen boj mezi velkými vápny bez velkých šancí a tak se pomalu blížil konec zápasu a každý už viděl penalty, ale soupeř byl bohužel proti a 9   min. před koncem strhl vítězství na svoji stranu 1:2. ŠKODA REMÍZA BY BYLA ZASLOUŽENĚJŠÍ!!!