Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Peter Korbeľ, Jirka Hlaváček, Ríša Peml, Jirka Kohoutek – Lukáš Mach, Honza Kohoutek, Honza Jeřábek,Ondra Augustin – Michal Karlík, Jirka Bravenec

Střídali : Jarda Šrámek, Jirka Šturma

Góly Slavoje : 38′ Lukáš Mach, 47′ Jirka Bravenec

Plichta, která nakonec nemusí tolik mrzet

Obě mužstva nastoupila v improvizovaných sestavách, a hra byla od začátku plná nepřesností z obou stran.  Světlé chvilky přinášely občasné individuální akce. Po zastaveném útoku hostí jsme se v 33 minutě v přesile hnali do rychlého protiútoku, Machýno zatáhl balon až k brankové čáře, a výbornou zpětnou přihrávkou vybízel Karlíka ke skórování – ten bohužel z malého vápna nechal vyniknout výborně chytajícího gólmana hostí Frintu. Svoje zaváhání o 5 minut později napravil účastí v krásné kombinaci s Jeřábem a Machýnem, která vyústila v gólovku pro Machýna a ten se nemýlil – 1:0 . Poločas tak skončil naším jednobrankovým náskokem.

V úvodu druhého poločasu zahrozili i hostí, Zářa ale šanci zlikvidoval, a do rychlého protiútoku vyslal motorovou myš Lukáše Macha. Ten opět krásně zatáhl míč až na brankovou čáru, postupoval směrem k bráně a střílenou nahrávkou která nasadila gólmanovi jesličky našel Brabiho, který mezitím doputoval k zadní tyči, a za velkého aplausu domácí tribuny zvýšil na 2:0 .  Hosté, kterým se hodí každý bod utkání nezabalili, a o 10 minut později stáhli náskok na 2:1, kdy Klofanda hlavou uklidil centrovaný míč zahrávaný z přímého volného kopu z kraje šestnáctky. Hosté stupňovali aktivitu,  a po akci z levé strany a nedorozumění domácí obrany srovnali v 75′ na 2:2  .  Do konce zápasu se střídaly akce na obou stranách, gól už ale nepadl, a tak jsme se rozešlí smírným výsledkem 2:2.

Ředice v Přelouči naštěstí také jen remizovaly, a tak jsme i přes dvoubodovou ztrátu zůstali na prvním fleku.  Díky patří klukům, kteří náš polorozpadlý kádr přišli doplnit – Jirkovi Bravencovi, Jardovi Šrámkovi a Jirkovi Šturmovi.

Na příští týden netrpělivě vyhlížíme návrat  Kratochvíla a  Adama,  mimo hru zůstávají Kopejda, který do této sezony již nezasáhne, dále pak Urbi který rehabilituje, a Knápa, který si odpykává trest za ČK v prvním kole při derby ve Valech.