Slavoj A – Horní Ředice 1:1 ( 2:1 po penaltách )

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Jirka Kohoutek, Jirka Hlaváček, Ríša Peml, Pavel Kratochvíl – Honza Kohoutek, Honza Jeřábek, Mára Hudec, Lukáš Mach – Tomáš Urbanec, Ondra Augustin

Góly Slavoje : 32′ Tomáš Urbanec

Střídali : 54′ Štěpán Bolek ( Pavel Kratochvíl ), 69′ Radek Chudomel ( Ondra Augustin )

Vybojovaná remíza s penaltovým bonusem

Do utkání měli jednoznačně lepší vstup hosté, kteří se do první obrovské šance dostali hned v první minutě, kdy z kraje vápna ke střele napřáhl Hrubý, který svou technickou střelou rozezněl břevno domácí branky. O dvě minuty později se hosté dostali do další velké šance a tentokrát v ní byl Dědič. Ten střílel z levé strany a svou střelou orazítkoval tyč. V 19. minutě pro hostující tým přišla odměna za vysokou aktivitu, když se po Březinově centru z pravé strany k hlavičce dostal Skalický, který z malého vápna hlavičkoval v podstatě do prázdné branky a poslal tak Ředice do vedení. Ve 25. minutě přišel další gól hostů, který vstřelil Machatý, ale z důvodu poměrně sporného ofsajdu gól uznán nebyl. Ve 32. minutě přišel gól domácích, který vstřelil Tomáš Urbanec. Po rohu domácích vznikla v hostující šestnáctce skrumáž, po které se k míči dostal právě Urbanec a svým gólem srovnal na 1:1. To bylo z první půle vše a do kabin se tak odcházelo za smírného stavu 1:1.

Domácí mohli v závěru rozhodnout

Ve druhém poločase jsme se první pořádné šance dočkali až v 75. minutě, kdy se ze strany na domácí branku řítil Dědič, jeho střelu však Zářecký dokázal skvělým zákrokem vyrazit. O pět minut později se do další šance hostů dostal Milan Machatý, který střílel z otočky k levé tyči, ale pozorný Zářecký jeho střelu zlikvidoval. V 89. minutě mohly Choltice rozhodnout celé utkání, když se do zakončení na malém vápně dostal Urbanec, ale střelou z voleje branku hostů minul a v obrovské příležitosti tak selhal. Utkání skončilo za stavu 1:1 a směřoval do penalt.

Domácí penalty zvládli lépe

První čtyři penalty byly neproměněny, nicméně i přesto dokázali domácí penaltový rozstřel vyhrát v poměru 3:1 a připsali si tak druhý bod navíc.