Slavoj „A“ – Přelovice „A“ – 2:1 ( 0:1 )

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Jirka Kohoutek, Jirka Hlaváček, Ríša Peml, Honza Kohoutek – Ondra Augustin, Honza Jeřábek, Peter Korbeľ , Lukáš Mach – Honza Horák, Pavel Kratochvíl

Střídali : 45′ Honza Knapík ( Ríša Peml ), 80′ Mára Cvejn ( Honza Horák ),  86′ Pavel Kožený ( Ondra Augustin )

Góly Slavoje : 50′ Honza Knapík, 69′ Honza  Jeřábek

Otočený zápas za 3 body

Do sobotního mače jsme nastoupili s tím, že po posledních dvou zápasech je co zlepšovat, ale vstup do utkání se nám  vůbec nevydařil. Již v 10 minutě se po rohu k zakončení hlavou dostal hráč hostí, a lacině přehodil zmatenou obranu i s gólmanem do brány, a hosté se tak ujali časného vedení 0:1.  Postupně jsme začali soupeře kombinačně přehrávat, ten ale hrozil z rychlých protiútoků, a u naší svatyně do poločasu dokonce zvonilo břevno.

Do druhé půle naskočil opozdilec Honza Knapík, a svým pohybem opět o něco zvýraznil naši převahu. Za aktivitu byl odměněn v 65′ , kdy dorážel do prázdné brány míč hlavou poté, co hosty zachránilo břevno. Brzy po poločase bylo tedy vyrovnáno na 1:1 ,  a srovnání nám přineslo vítr do plachet. I nadále jsem pokračovali v nastaveném tempu a hře, výsledkem bylo několik vypracovaných standardek okolo vápna, které z velké části vybojoval výborně hrající navrátilec Hozna Horák.  K jedné ze standardek se v 69′ postavili Lukáš Mach a Honza Jeřábek. Machýno balon jen přeskočil, na bránu přes zeď vypálil Jeřáb, a gólman si se schovanou  střelou neporadil – otočili jsme tak průběh zápasu a dostali se do vedení 2:1. Zbytek zápasu jsme si již pohlídali, hosté se již na nic nezmohli a  snahu jsme přetavili v první jarní domácí tříbodový zisk.