SLAVOJ „A“ – Řečany „A“ 0:4 (0:3)

Hráno dne : SO 2.4.2016 od 16:00.

Sestava SLAVOJE :

Radek Zářecký – Jirka Hlaváček, Peter Korbeľ, Honza Kohoutek, Radek Chudomel – Tomáš Blažek, Tomáš Urbanec, Jakub Adam, Ondra Augustin – Mára Cvejn (69´ Jarda Hutla), Štěpán Bolek (80´ Michal Malý).

V prvních 20min.jsme nepustili soupeře k balónu a vytvořili jsme si tlak, který jsme bohužel nezužitkovali v gól a tak se k ojedinělé šanci dostal soupeř a hned z malého vápna po centru z levé strany hlavou nezaváhal a skóroval. Neuběhlo ani 5 min.a tentokrát po rohu z té samé strany hosté hlavou přes sebe opět zavěsili křižnou střelou k tyči. Těsně před koncem první půle kopali hosté standardku a ZASE HLAVOU po krásném náběhu uzavřeli poločasové skóre na hrozivých 0:3!!! Všechny 3 góly byly JAKO PŘES KOPÍRÁK, nepokrytý hostující hráči si mohli na malém vápně dělat co chtěli a strážce svatyně tomu jen na brankové čáře přihlížel. V druhé půli to už byla jen kopaná a hra se odehrávala v podstatě na půlce hřiště. Hosté si pohodlně hlídali svůj náskok a v 60.min si ho ještě svým čtvrtým gólem navýšili po brejku a střele, kterou Zářa jen vyrazil na nohu dobíhajícího soupeře. V závěru hosté ještě nastřelili břevno. A tak zápas skončil na góly 0:4, kdyby se hrálo na šance a držení míče, tak by jsme vyhráli tak 8:5 a 60 na 40, ale bohužel se hraje na GÓLY 🙁

HOSTÉ VYUŽILI VŠECHNY SVOJE ŠANCE NA 100%.

V neděli se jede do Stolan a tak budeme doufat, že si nějaký ten bod přivezeme a uvidíme                                    PRVNÍ JARNÍ SLAVOJÁCKÝ GÓL.