SLAVOJ „A“ – Sparta Dašice 2:0 ( 0:0 )

Hráno dne 25.10.2014 14:30 hod.

Sestava Slavoje : Radek Zářecký – Radek Chudomel, Jiří Hlaváček,  Tomáš Urbanec, Petr Kopečný – Honza Kohoutek, Honza Jeřábek, Kuba Adam, Lukáš Mach – Mára Cvejn, Štěpán Bolek

Góly Slavoje : 60′ Mára Cvejn, 78′ Lukáš Mach

Slavoj od první minuty na hřišti jasně lepší, od prvních minut jsme se dostávali do gólových příležitostí, kdy z bezprostřední blízkosti neuspěli Mára Cvejn, Honza kohoutek, Štěpán Bolek a další..  Hrál se na pohled hezký kombinační fotbal, kdy jsme soupeře nepouštěli příliš do hry.  Jednoznačnou převahu se však nepodařilo vyjádřit gólově, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního, opět jsme byli kombinačně lepším a nebezpečnějším týmem. Převahu se podařilo vyjádřit v 60 minutě výborně hrajícímu Márovi, který se dobře zorientoval ve vápně soupeře a po závaru uklidil odražený balon do sítě – 1:0 .  Paradoxně nám to však nepřineslo na kopačky klid, soupeř se s inkasovaným gólem nabudil, a začal se tlačit dopředu.  5 minut po vedoucí brance po závaru v našem vápně dokonce nastřelil břevno.  Vystupňovali jsme aktivitu tak, aby jsme přidali pojistku, a to se povedlo v  78 minutě, kdy „motorová myš“ Lukáš Mach  prohnal po levém křídle obranu soupeře, a následný střílený centr měl nakonec gólové parametry, když se stočil na zadní tyč – 2:0.  Nádherný gól z 30 metrů , který si Machýno za svoji aktivitu jednoznačně zasloužil.

Konec zápasu jsme si již v klidu pohlídali, a připsali si tak 3 body a čisté konto.