Sestava SLAVOJE : Džedáj – Jirka Šturma, Ríša Peml, Jirka Hlaváček, Honza Kohoutek – Lukáš Mach, Honza Jeřábek, Ondra Augustin, Honza Knapík – Jirka Bravenec, Michal Karlík

Střídali : Radek Zářecký, Pavel Kratochvíl, Mára Cvejn, Pavel Kožený

Góly Slavoje :51′ Karlík
IMG_1258
Hubené vítězství za 3body

V zápase, kde do základu za opozdilce Zářu zaskočil v kase  Džedáj,  se začalo nervózně a opatrně. Soupeř měl o něco více ze hry,  a naše stále se měnící sestava se tradičně prvních 20 minut hledala.  Pak jsme ale hru o něco srovnali, a na obou stranách si hráči vytvořili několik pološancí.
IMG_1253Do druhého poločasu došlo ke dvěma změnám, do kasy zaplul opozdilec Zářecký a obranu místo Ríšy doplnil  Pavel Kratochvíl. Po poločase jsme začali být aktivnější, a po hezké kombinaci v 51′ střílel Knápa z hranice šestnáctky – míč se opřel o břevno, a Michal Karlík zachoval při dorážce chladnou hlavu – 1:0 .  I nadále jsme měli chuť do hry a diváci se mohli bavit pohlednými kombinacemi od obou soupeřů. Několik slušných šancí jsme neproměnili, a tak zůstalo vítězství hubené – 1:0.

Stínem utkání nezaviněné zranění hráče Srchu, kterému přejeme brzké uzdravení.

IMG_1238

3 domácí zápasy, 9 bodů – příští týden přijeďte podpořit mužstvo do Holic, kde se utkáme s druhým celkem tabulky  Ředicemi B o prvního fleka .