SLAVOJ „A“ – Sruby 3:1 (2:1)

Hráno dne :  SO 7.5.2016 od 17:00hod.

Sestava SLAVOJE : Radek „Zářa“ Zářecký – Jirka Kohoutek, Ríša Peml, Jirka „Dražky“ Hlaváček, Radek „Tigi“ Chudomel – Honza Kohoutek (87´Štěpán Bolek), Honza „Jeřáb“ Jeřábek, Mára „Hudini“ Hudec, Ondra „Odži“ Augustin (67´Martin Hošek) – Kuba „Áda“ Adam, Tomáš „Urbi“Urbanec (83´Pavel „Kráťa“ Kratochvíl).

Góly SLAVOJE :  30´ Odži, 45´Áda, 49´Urbi.

Opět jsme dostali gól v první čtvrt hodince a zase po několika šancích soupeře z kterých jsme se neponaučili a dostali jsme celkem laciný gól 0:1. I když jsme hráli celkem pěkný kombinační fotbal nemohli jsme se prosadit až po standardce od Urbiho se hlavou opět jako na „Dolíčku“ prosadil Odži 1:1. Pak jsme konečně hráli svoji hru na jakou jsme byli zvyklí na podzim a přišel pěkný GÓL DO ŠATNY po samostatné akci Ády, který si potáhl balón po velkém vápně na levou stranu a levkou obstřelil brankáře k tyči 2:1. Vzápětí rozhodčí odpískal poločas a dalo se říct že to byl jeden z rozhodujících momentů zápasu. Na začátku druhé půle jsme opět do soupeře šlápli a po přihrávce na velkém vápně od Ády nedal Urbi brankáři šanci SUPER 3:1. A dalo se říct že bylo po soupeři ale ten se ještě nechtěl vzdát a tak to byl ještě do konce zápasu litý boj. A když se po několika šancí na obou stranách nikdo neprosadil zrodilo se tak PRVNÍ JARNÍ VÍTEZSTVÍ!!! JEN TAK DÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL…

!!!POZOR V SOBOTU 14.5. SE HRAJE V MÁTEŘOVĚ UŽ OD 14:00!!!