Sestava SLAVOJE :

Radek Zářecký – Honza Knapík, Jirka Hlaváček, Ríša Peml, Radek Chudomel – Lukáš Mach, Honza Jeřábek, Marek Hudec, Honza Kohoutek – Ondra Augustin, Jirka Kohoutek.

Střídali : 46´ Jakub Adam, 69´ Pavel Kratochvíl, 76´ Michal Karlík.

V prvním domácím představení bez bodu

Bohužel ani druhý zápas A týmu nepřinesl bodový zisk. Hosté přijeli dobře naladění z prvního kola, domácí si dělali ambice na první bodový zisk v B třídě.  První poločas měl vyrovnaný průběh, kde se hrál pohledný kombinační fotbal a nějaké šance se objevovaly na obou stranách.   Po závaru na našem vápně ve 40′ dostal prostor ke střele z hranice vápna hostující Hlušník a poslal hosty do vedení, které zůstalo do poločasu .

Hosté se s jednogólovým náskokem nespokojili a po poločase ještě přitlačili na pilu, čímž nás začali dostávat pod tlak a my začali chybovat. Po nepovedeném odkopu v 58′ zvyšoval z kontru na 0:2  hostující šutér Vácha. Tentýž v 73′ připravil pernou chvilku domácímu gólmanovi Zářeckému – „klasická“ klička tentokráte Zářovi nevyšla a Vácha zasunul pohodlně do prázdné brány – 0:3 .  V tomto bodě již naše borce opustila motivace, a nedůsledností jsme hosty pouštěli do dalších šancí, z nichž ještě jednu využili v 84′ a dali tak skóre konečnou podobu 0:4 .

Za veškeré chyby jsme tak tvrdě trestáni, cílem týmu je podobných chyb se v příštích zápasech vyvarovat a urvat první krajské body.