Hráno dne : 21.2.2015

Sestava Slavoje : Radek Zářecký – Jirka Kohoutek, Ríša Peml, Peter Korbeľ, Honza Kohoutek   – Michal Karlík, David Šimon, Jakub Adam, Lukáš Mach  – Štěpán Bolek, Ondra Augustin

Střídal : Bohuslav  „Džedáj“ Štěpánek

Góly Slavoje – 2x Ondra Augustin, David Šimon, Radek Zářecký

Třetí zápas – potřetí odlišná sestava. Opět jsme začali aktivněji než soupeř a od samého začátku jsme se dostávali do slibných příležitostí díky hezkým kombinacím.  Jednu z nich soupeř přerušil faulem na Štěpána Bolka. K přímáku se postavil Šíma,  z cca 20 metrů se nemýlil a poslal nás tak v 10. minutě do vedení – 1:0 .  Pokračovali jsme v tempu a vytvářeli si další příležitosti –  po hezké kombinaci cca v 20. se trefil Ondra Augustin – 2:0.  Tentýž si o pár minut později skvěle sběhl na Šimonův centr  a hlavou zvyšoval již na 3:0 .  Těsně před poločasem se ve vápně soupeře do zakončení dral Šimon a byl faulován .  Nařízený pokutový kop ale Jirka Kohoutek opřel jen o tyč soupeřovy brány, a poločas tedy skončil za stavu 3:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s jednou změnou v sestavě – do brány se šel rozchytat  Džedáj. Herně jsme trošku polevili a tak se Valští dostávali do příležitostí, které ale Džedáj pro Valské nepochopitelně likvidoval. Inkasovali jsme až po dorážce přímého kopu, kdy si naše obrana počínala nedůsledně.  Na druhé straně šel do pole provětrat obranu soupeře Radek Zářecký, a po kombinaci s Šimonem zvyšoval v 75. již na 4:1 .  Soupeř následně korigoval výsledek na 4:2,   k výraznějšímu tlaku a možnosti změnit průběh zápasu jsme jej  ale nepustili, a přípravou tak i nadále kráčíme bez ztráty kytičky.

Příští týden se tedy utkáme s Prachovicemi o první místo,  za měsíc nás pak čeká první mistrák, kdy zavítáme právě na hřiště borců z Valů.