Slavoj A veze z Načešic třetí vítězství v řadě

V sobotu 7. září odehrálo mužstvo Slavoje A další úspěšné utkání, tentokrát na hřišti TJ Mezilesí Načešice. Po výborném výkonu si Slavoj přivezl domů cennou výhru 1:3, což znamená již třetí vítězství v řadě. Pevně doufáme, že se našemu Áčku bude nadále takto dařit!

Slavoj nastoupil v této sestavě:
Brankář: Matěj Vašíček [K]
Hráči v poli: Šimon Hrdý, Lukáš Heblík, Pavel Skřivánek, Radomír Kuropata, Jaroslav Hutla, Danek Jirásek, Jakub Hašek, Lukáš Mach, Adam Tichý, Aleksandar Tomič
Střídali: Martin Filip, Michal Bačkovský, Petr Jelínek, Jan Kohoutek, Adam Troják

Střídání:

• V 59. minutě: Adam Troják nastoupil za Danka Jiráska
  • V 69. minutě: Martin Filip a Michal Bačkovský za Jaroslava Hutlu a Aleksandara Tomiče
  • V 79. minutě: Petr Jelínek za Lukáše Macha

Průběh utkání:

Trenér Ladislav Vašíček hodnotil utkání velmi pozitivně a prohlásil, že jeho tým odehrál nejlepší první poločas sezóny. Slavoj byl od začátku aktivní na míči a skvělou mezihrou jasně přehrával soupeře. Přestože o vítězství mohlo být rozhodnuto už v první půli, šance zůstaly nevyužité. Jak sám trenér uvedl: „Kdyby zápas skončil 7-8 v náš prospěch, nikdo by se nemohl divit.“

První gól vstřelil v 39. minutě Aleksandar Tomič, který tak poslal Slavoj do vedení. Druhý poločas pak přinesl další gólovou smršť. V 59. minutě do hry nastoupil Adam Troják a už o devět minut později přidal druhý gól Slavoje, čímž zvýšil na 0:2. Pouhé dvě minuty po svém příchodu na hřiště v 71. minutě zpečetil Michal Bačkovský třetím gólem vedení Slavoje.

Domácí tým snížil na 1:3 v 73. minutě, ale to na průběhu utkání už nic nezměnilo. Slavoj Choltice si s přehledem pohlídal vedení a odvezl si z derby zasloužené tři body.

Hodnocení trenéra:

Trenér Ladislav Vašíček byl po zápase velmi spokojený:
„Hodnotím utkání s velkou spokojeností, tým předvedl skvělý výkon. Tři body a vítězství v derby jsou skvělou odměnou. Soupeře jsme po celé utkání jasně přehrávali. To, s jakým nasazením jsme derby odehráli, tak takhle bychom si představovali, aby jsme se prezentovali v každém zápase.“

Na závěr trenér vyzdvihl také podporu fanoušků, kteří přijeli tým podpořit na venkovní půdu. „Velké poděkování patří našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit,“ dodal Vašíček.

Slavoj A tak pokračuje ve vítězné sérii a doufejme, že podobné výkony uvidíme i v dalších zápasech.