SLAVOJ „A“ vs. L.Bohdaneč 2:4 (0:1)

Hráno den : SO 16.11. od 13:30hod.

Sestava Slavoje : Radek Zářecký – Richard Peml, Jan Jeřábek, Peter Korbeľ, Petr Kopečný – Jan Kohoutek, Tomáš Urbanec, Lukáš Mach, Radek Hovorka – Radek Chudomel, Michal Karlík. Střídal : Mir.Kaluža.

Góly Slavoje : 73. Tomáš Urbanec, 81. Peter Korbeľ.

K poslednímu utkání podzimní části naše „ÁČKO“ nastoupilo proti mužstvu z Bohdanče s nejlepším střelcem okresu Svatoněm (pozn.22 gólů). Hned v úvodu nás zaskočili dvě soupeřovi šance, ale to bylo z jejich strany na delší dobu vše pak už jsme měli šance  jenom my ,ale nedali jsme. Poté po dlouhé době zahrozil soupeř v podobě rychlého brejku a hned to proměnil. Druhý poločas byl vyrovnaný až nato, že soupeř šance proměňoval, ale my NE a NE!!! takže po 25 min. to už bylo 0:3. Pak jsme měli šanci zkorigovat výsledek z přímého kopu, ke kterému se postavil v 73 minutě Tomáš Urbanec a zkušeně ho proměnil GÓL!!! Náš tlak začal stupňovat, prakticky jsme Bohdaneč nepustili k balónu a byli jsme za to odměněny v 81 min. Korby vsítil náš druhý GÓL!!! Plichta byla nadosah, kdyby rozhodčí písknul faul ve vápně na Korbyho JASNÁ PENCLE!!! v tu chvíli nikdo nevěděl,proč to nepísk??!! čímž rozhodčí dokreslil svůj špatný výkon.Pak už to bylo „vabank“ při kterém měli více štěstí hosté a zvýšili v 89 min. na konečných 2:4. Na závěr stačí jen říct PROHRÁLI LEPŠÍ!!! našim borcům děkujeme a těšíme se zase NA JAŘE!!!