SLAVOJ „A“ vs. Libišany 1:9 (1:5)

Hráno dne SO 2.11.2013 od 14hod.

Sestava Slavoje : Radek Zářecký – Mir. Kaluža, Richard Peml, Jiří Kohoutek, Peter Korbeľ, Jan Kohoutek, Lukáš Mach, Radek Chudomel, Tomáš Urbanec – Pavel Kratochvíl, Michal Karlík. Střídali : Radek Hovorka, Lukáš Heblík.

Čestný gól Slavoje : 40. Tomáš Urbanec

Obávaný zápas se silným soupeřem začal dle očekávaní hned v úvodu jsme dostali po rozích dva rychlé góly, pak jsme měli 2 šance my, ale nedali jsme a tak začal navyšovat svoje skóre jen soupeř v 37 minutě to už bylo 0:5. Ve 40 minutě jsme dali svůj čestný úspěch v podání Tomáše Urbance. Ve druhém dějství to už byla hra jak kočka s myší a to ještě když jsme 61 minutě dostali ČK ,tak to už bylo zralý na ručník a nakonec jsme mohli být rádi že jsme jich dostali jen 9.