TJ Slavoj Choltice

SLAVOJ „A“ vs. Mikulovice „A“ 4:0 (1:0)

Hráno dne : NE 4.5.2014 od 17hod.

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Petr Kopečný, Lukáš Trupl, Richard Peml, Peter Korbeľ – Lukáš Mach, Jiří Hlaváček, Tomáš Urbanec, Jan Kohoutek – Jiří Kohoutek, Pavel Kratochvíl.  Střídali : Štěpán Bolek, Richard Červenka.

Góly SLAVOJE : 15. Pavel Kratochvíl, 47. Jirka Kohoutek, 65. Lukáš Mach, 85. Lukáš Trupl.

V neděli jsme přivítali hosty z Mikulovic, kteří se pohybují v sestupových vodách jako my. Hned od začátku jsme nenechali nic náhodě a šli jsme do útoku což se nám zanedlouho vyplatilo, Pavel Kratochvíl po samostatné akci křižnou střelou z velkého vápna vsítil v 15.min. GÓL!!! 1:0. Stále jsme hráli aktivně hlavně směrem do vápna, ale do konce poločasu jsme se už neprosadili. Nástup do druhé půle jsme měli perfektní, hned ve 47.min. jsme se trefili podruhé a to po přízemním centru do vápna se skluzem prosadil Jirka Kohoutek GÓL!!! 2:0. Naše aktivita se dále navyšovala, byli jsme aktivní dopředu hlavně směrem na bránu, nabízeli jsme se, dobře jsme bránili a když náhodou něco prošlo byl na správném místě Zářa, zkrátka vše jak má být. Hosté nestačili našemu tempo a zanedlouho jsme vstřelili třetí GÓL!!! a to v 65.min se po krásném polovysokém centru mezi penaltu a malé vápno z voleje trefil Lukáš Mach SUPER!!! 3:0. Soupeř poté úplně odpadl a my jsme dále pokračovali v aktivní hře a když se ještě na konci zápasu v 85.min. GÓL!!! trefil náš stopér Lukáš Trupl a to po chybě hostujícího brankáře, který neudržel střelu a Lukáš dorazil míč za brankovou čáru, bylo hotovo 4:0!!! MUSÍME ZA VÝBORNÝ VÝKON POCHVÁLIT CELÝ TÝM, OPRAVDU DOBRÝ FOTBAL!!!