Výsledky nejnovějších zápasů

TJ Slavoj Choltice

Slavoj B vs. Bohdaneč B 4:2 (2:2)

Hráno dne 22.10.2023

Začali jsme značným tlakem, ale hosté naštěstí skórovali vlastním gólem, což nám přineslo vedení 1:0. Poté jsme však na chvíli ztratili herní soustředění, pravděpodobně nás ovlivnila situace s vlastním gólem hostů, a inkasovali jsme gól po nepozorované akci soupeře, což znamenalo vyrovnání na 1:1.

Naštěstí po několika minutách jsme se opět vrátili do hry a skvělý sólový gól Honzy Smolíka nám přinesl vedení 2:1. Těsně před koncem prvního poločasu jsme měli příležitost zvýšit naše skóre po sólové akci Michaela Kváče, který šel sám na bránu. Brankář mu však střelu vyrazil k našemu druhému hráči, ačkoli se zdálo, že míříme k trefě do prázdné brány. K našemu zděšení rozhodčí zápas přerušil a gól neuznal.

Nikdo si nebyl jistý důvodem, ale zdálo se, že to bylo z důvodu přítomnosti druhého míče na hřišti, který ležel asi 15 metrů od brány v pokutovém území. Přestože tento druhý míč zjevně nebránil ve hře, zřejmě ho tam zakoply děti, které si hrály za bránou. Toto byla opravdová kuriozita, což jsem v žádném zápase dosud nezažil.

A to nebylo vše, i když svítilo na světelné ceduli již 45 minut, rozhodčí nechal hosty pokračovat ve hře, a ti za pár vteřin vyrovnali na 2:2. Až poté rozhodčí ukončil první poločas. To bylo něco, co bych si dovedl jen těžko představit!

Na začátku druhého poločasu se dění na hřišti zklidnilo, náš střídající hráč, Bogas Svoboda, vstoupil do zápasu v 65. minutě a za pouhých 10 minut chytře přeloboval brankáře ze vzdálenosti asi 30 metrů, což nám přineslo vedení 3:2. Ale to byl pouze začátek jeho představení.

Během několika minut dostal míč v pokutovém území, kde vymotal dva hráče soupeře a skvělým střeleckým zakončením zvýšil na 4:2. Fanoušci byli nadšeni a nešetřili chválou.

Prostě krásný zápas se všemi emocemi. Na takové zápasy je radost chodit! Děkujeme.