Slavoj Choltice

Slavoj ml.přípravka – Živanice 5:15

Sestava : Patrik Šedivý , Lukaš Sůra , Filip Ondráček , Michal Málek , Míra Lachman „C“ , Mates Michálek , Mates Hošek , „Péťa“ , Prokop Horák , Tomík Kočí , Aleš Krejcar  ,Olda Moravec , Radek Tefr , Vašík Horák

Góly:Alešek 2 , Mates Hošek 2 , Mates Michálek 1

Po posledním zápase ve Valech , kde jsme ukázali svoje možnosti a předvedli zatím nejlepší výkon , bylo očekávání veliké a kdyby byla možnost , tak bych jsi vsadil na naši první výhru.Ještě , že to nejde!První třetina byla z naši strany špatná a prohráli jsme ji 0:7 . Po důraznejší domluvě o přestávce jsme se vrátili ke hře kterou jsme předváděli ve Valech , za co jsme byli odměněny v podobě gólů.Další 2 třetiny jsme prohráli 5:8 , ale musím dodat , že šancí jsme měli na mnohem více gólů , bohužel fotbalové štěstíčko se k nám po té první třetině otočilo zády.Každopádně jsme se vrátili zpět na zem a budeme pokračovat i nadále v tvrdé práci(a té výhry se určitě dočkáme).

Další možnost máme již tento pátek na domácím hřišti a to od 16:30 proti Paramu.Po zápase plánujeme v případě příznivého počasí opékání buřtů , budeme rádi když se přidáte a přídete povzbudit naše nejmenší.