SLAVOJ Ml.žáci vs. Přelovice/Bukovka 0:9 (0:6)

Hráno dne : ÚT 6.5.2014 od 16.30hod.

Sestava SLAVOJE : Kuba Homola – Honza Kašík, Honza Popovič, David Kuchařík – Petr Kroužel, Aleš Mach, Kuba Horák – Paťas Plechatý.  Střídali : Lukáš Holub, Ondra Kašík, Míša Kváč.

V úterý za krásného jarního počasí naši „MLADÍ BORCI“ přivítali soupeře z Přelovic a Bukovky. Před začátkem zápasu bylo na první pohled vidět, že vzrůstově na ně mít nebudeme a kluci to taky tak od začátku brali a trochu i vzdali. A tak aspoň BOJOVNOSTÍ by jsme na ně mít mohli, tajně jsme v ochozech doufali, ale bohužel bojovnost se nedostavila a tak jsme hned záhy prohrávali o 3 góly a v poločase to už bylo 0:6. V druhé půli se nic převratného nestalo, akorát nám soupeř přidal ještě 3 góly navíc a tak zápas skončil debaklem 0:9!!! HOŠI BOJOVAT A PŘEDEM NIC NEVZDÁVAT!!!