SLAVOJ přípravka vs. Zdechovice 3:5 (0:2,3:1,0:2)

Hráno dne : PÁ 25.4.2014 od 16.30hod.

Góly SLAVOJE : 2 Ondra Hejný, Ondra Kašík.

Sestava SLAVOJE : Míša Kváč, Jára Kmoníček, Terezka Bačkovská, Ondra Kašík, Ondra Hejný, Honza Lukeš, Vojta Farkaš.

K prvnímu jarnímu, domácímu, mistrovskému utkání jsme přivítali družstvo ze Zdechovic. Za deštivého počasí a v oslabené sestavě jsme začali dost rozpačitě a tak nás soupeř zanedlouho potrestal dvěma zásahy. Ve druhé třetině přestalo pršet a my jsme přidali, zabezpečili jsme obranu a zlepšili a zrychlili jsme přechod do útoku a hned to bylo znát i na skóre a na konci 2 třetiny jsme zásluhou Ondrů Hejného a Kašíka vyrovnali na 3:3. Ve třetím dějství to bylo vyrovnané a útoky se přelívali na obě strany, ale neměli jsme dostatečné štěstí a když to už vypadalo na plichtu tak nás soupeř těsně před koncem potrestal 4 gólem a záhy pátým. A to už byl konec zápasu s konečným skórem 3:5. Škoda, byla by  spíše zasloužená remíza. Musíme, ale pochválit všech 7 statečných, kteří se snažili ze všech sil a zvláště Terezka Bačkovská, která byla jedna z nejlepších na place což také nezávisle potvrdil trenér hostů. DĚVČE A HOŠI JEN TAK DÁL A PŘÍŠTĚ URČITĚ VYHRAJETE!!!