SLAVOJ st.přípravka – Chvaletice 0:4 (0:2,0:2,0:0)

Hráno dne : PÁ   9.10. 2015 od 16:30.

Sestava SLAVOJE :  Míša Kváč – Mates Zelenka, Jarda Kmoníček, Terezka Bačkovská, Míša Bačkovský, Niky Král, Kuba Kočí, Natálka Koláčná, Míša Málek.

Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, ale hned v úvodu zápasu jsme si dali vlastňáka a pak jsme měli několik šancí my, ale neproměnili jsme je a jak zní přísloví nedáš dostaneš, tak se to vyplnilo a prohrávali jsme na konci třetiny 0:2. Ve druhé třetině se hrálo v podobném duchu zase jsme spálili několik šancí a soupeř nás z ojedinělé šance zase potrestal. Pak se hrálo v poli vyrovnaně akorát že jsme my nic  nedali a soupeř ano 0:4. V posledním dějství se začalo hrát trochu tvrdě do těla a my jsme to stále nevzdávali a pořád jsme se snažili dát aspoň čestný úspěch, ale nebylo nám dnes prostě přáno a tak zápas skončil k naší nelibosti 0:4. A i když jsme byli lepším týmem nedokázali jsme proměnit několik šancí a proto že se hraje na góy tak jsme prohráli. ŠKODA SNAD PŘÍŠTĚ.TAK TO PROSTĚ NĚKDY JE HRAJEŠ DOBŘE MÁŠ  SPOUSTU ŠANCÍ,ALE  NIC TAM NESPADNE NÉ A NÉ.