SLAVOJ st.přípravka – FK Pce 1899 7:6 (1:0,4:2,2:4)

Hráno dne : PÁ 30.9.2016 od 17:00hod.

Sestava SLAVOJE : Natka Koláčná – Terka Bačkovská, Míra Lachman, Ondra Kocourek, Tom Sůra, Fífa Ondráček, Kuba Kočí – Honza Lukeš, Míša Málek, Mates Hošek, Mates Michálek, Honza Kačalka.

Góly SLAVOJE : 4  Honza Lukeš, 2  Ondra Kocourek, 1  Mates Hošek.

Od začátku zápasu jsme se soupeřem oťukávali a tak to bylo po prvním dějství jen 1:0. Po přestávce se to konečně protrhlo a bylo to už veselejší 5:2. V poslední třetině jsme dost polevili a soupeř nám s naším přičiněním, když jsme si dali dva čistý vlastňáky nadělil několik gólů a najednou to bylo vyrovnáno 6:6, ale my jsme v poslední minutě nakonec strhli vedení a výhru Matesem Hoškem na svoji stranu a tak jsme mohli slavit vítězství 7:6.