Sestava Slavoje : Radek Zářecký – Radek Chudomel, Jiří Hlaváček, Richard Peml, Petr Kopečný – Jan Kohoutek, Tomáš Urbanec, Peter Korbeľ, Lukáš Mach – Michal Karlík, Jirka Kohoutek

Střídali : Pavel Kratochvíl, Štěpán Bolek

Góly Slavoje : 17′ Jirka Kohoutek

Utkání, ve kterém nás vlastní chyby stály  nárok na bodový zisk

Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, když jsme již v 5 minutě prohrávali o 2 góly po hrubých chybách v obranné činnosti. Odpověď nalezl tentokrát po chybě domácí obrany  v 17 minutě Jirka Kohoutek,  jemuž před prázdnou bránu po samostatném úniku servíroval Michal Karlík . Po vstřelení kontaktního gólu jsme vyrovnali hru, a naděje v obrat zesílila poté, co se nechal domácí hráč po zbytečných protestech k rozhodčímu v 21 minutě vyloučit.    To by si však mistr Rambousek nesměl své rozhodnutí rozmyslet –  o necelých 10 minut později nesmyslně kompenzoval domácímu týmu vyloučení  udělením červené karty Radku Chudomelovi, po ostřejším souboji ve středu hřiště, který byl maximálně na žlutou.   Do kabin se šlo  tedy na obou stranách v 10 hráčích  a za vedení domácích 2:1 .

Ve druhém poločase jsme jsme se tlačili za vyrovnáním, avšak zafungovalo staré pravidlo nedáš – dostaneš. Poté, co Ríša Peml po centru nedotlačil přes gólmana míč do sítě šli domácí do dvougólového vedení po samostatné akci domácího útočníka v 71 minutě.  Šli jsme do rizika  a hru otevřeli, za to nás domácí ale ztrestali další akcí, kterou zastavil až penaltovým zákrokem Radek Zářecký.  Domácí pokutový kop proměnili a utvrdili tak svoje vítězství.

Roveňské hřiště tak zůstává i nadále zakleté, kdy jsme v Rovni ještě naplno nebodovali.