St.žáci SLAVOJ / HEŘM.MĚSTEC – Moravany 2:1 (0:1)

Hráno dne : NE 24.9.2017 od 9:30hod. v Heřmaňáku.

Sestava : Dan Zlesák – Vojta Kápička, Filip Svoboda, Dominik Svoboda CH., Jéňa Čížek  – Michael Kváč CH., Adam Jirásek, Dan Jirousek, Denis Turina – Ondra Hejný CH., Mára Ouřecký „K“.  Střídali : Paťas Plechatý CH., Honza Gregor, Mates Zelenka CH..

Góly : 37. Denis Turina, 54. Adam Jirásek.

Na začátku zápasu jsme trochu zaspali a tak jsme hned ve 4 min. prohrávali 0:1. Zanedlouho jsme mohli prohrávat už o 2 góly, ale měli jsme trochu štěstí, když hosté nastřelili jen břevno. Pak jsme se začali rozehrávat a zanedlouho přišli naše první šance. Na konci poločasu jsme hosty zatlačili před jejich bránu, ale nic jsme z toho nevytěžili i když gól vysel jen na vlásku. Na začátku druhé půle to přišlo a my jsme se konečně trefili  a vyronali jsme 1:1. Pak jsme hráli hodně aktivně a celý tým tahal za jeden provaz a tak jsme zanedlouho dostali odměnu a mohli jsme se radovat dnes podruhé 2:1. Toto skóre už zůstalo nezměněno a tak jsme se mohli radovat ze druhé výhry. Pochvala patří celému týmu za odmakaný výkon!!!