Starší žáci – Dříteč 3:2 (2:0)

V sobotu jsme v sezóně 23/24 odehráli první mistrovské utkání proti soupeři z Dřítče. První poločas byl z naší strany odehraný dobře, kluci si skvěle nahrávali, soupeř byl bezbranný a z toho vyústilo vedení 2:0 po poločase.

Do druhého jsme nastoupili stejně jako v prvním a hned na začátku odskočili na 3:0. Pak ale přišlo uspokojení a soupeř dvěma slepenými góly zdramatizoval konec zápasu. Kluci to ale ubránili a jsou z toho první 3 body do tabulky. Vítězství těší, ale je co zlepšovat. Příští zápas odehrajeme na hřišti v Srchu, kde nás čeká těžké utkání, ale pevně věřím, že když budou všichni makat na 100%, zvládneme ho a odvezeme minimálně bod.