Starší žáci – FK Pardubice-dívky 5:2 (3:0)

Datum utkání: středa 19.04. – 17h hřiště: Choltice

Výsledek: 5 : 2 (3 : 0)

Střelci: 7, 27, 50 – Dušek Štěpán, 4, 40 -Turek Roman

Začali jsme dobře a již ve 4.minutě otevřeli brankový účet. Dále jsme byli aktivnější než soupeřky a pěknými akcemi jsme si vytvářeli možnosti k zakončení. Poločas 3 : 0 byl uklidňující, ale mohlo to být i více. Ve druhé půli jsme nadále měli hru pod kontrolou a postupně zvýšili až na 5 : 0. V závěru jsme již nehráli tak koncentrovaně a soupeřky ukázaly dvěma goly, že dokážou potrestat každou chybu. Utkání jsme zvládli jak herně tak i brankově. Vyzdvihl bych pilný a pracovitý výkon středové dvojice Dušek-Pecka, což Štěpán ověnčil hattrickem.